Opatrovanie v Nemecku - Domov dôchodcov

Základné informácie

Miesto: Nemecko
Nástup: 25.03.2024
Turnusy: celoročne
Odmena: od 2100 do 2600€ netto za mesiac
Cestovné: si hradí opatrovateľka sama
Spolupráca: NEMECKÁ PRACOVNÁ ZMLUVA
Sprostredkovanie: bez poplatkov

Požiadavky na opatrovateľa/ku:

Pohlavie: žena
Úroveň jazyka: komunikatívna nemčina
Vodičský preukaz: nevyžaduje sa
Fajčenie: toleruje sa, ale vonku
Iné informácie: Ubytovanie zadarmo

Informácie o klientovi a náplň práce:

Práca  do domova dôchodcov v Nemecku

Práca: na nemeckú pracovnú zmluvu na dobu neurčitú. Nemusí byť pracovné vzdelanie. Ide o pomoc klientom v domove dôchodcov pri hygiene, prezliekaní, vydávaní jedla a pod.

Plat: 15€/hod. brutto + 3€ netto diéty za každú odpracovanú hodinu, je možnosť práce nadčas

Odvody: sú hradené zamestnávateľom

Ubytovanie: je hradené zamestnávateľom v domove alebov blízkosti domova, jednoposteľové izby s príslušenstvom.

Iné informácie: Nárok na platenú dovolenku 25 dní v roku. Práca je na 3 smeny. Príplatok za nočnú smenu je 25%, 50% za nedeľu a 100% za sviatky. Možnosť cestovania domov na krátko po odpracovaní 8/10 týždňov.