Elektrikár do Rakúska

Základné informácie

Miesto práce: Bregenz
Mzda: 2600€ netto
Ubytovanie: zabezpečené
Jazykové znalosti: komunikatívna znalosť NJ
Spolupráca: rakúska pracovná zmluva

Informácie o ponuke:

Hľadáme elektrikárov pre stabilnú rakúsku spoločnosť, jedná sa o dlhodobú prácu počas celého roku.

Platové podmienky sú 2600€ netto (suma je vypočítaná za 167h mesačne vrátane diét oslobodených od dane).  V závislosti od činnosti Vám prislúchajú rozličné príplatky (montáž, noc, zmena); odpracované nadčasy sa vyplácajú s prirážkami. Ponúkame 14 platov a 25 dní platenej dovolenky.

Poistenie

Ste poistený: úrazové, dôchodkové a nemocenské poistenie (rodina sa môže tiež dopoistiť), mzda sa Vám vypláca aj  v prípade choroby alebo úrazu.

Benefity pre Vás:

  • Práca na rakúsku pracovnú zmluvu
  • výhody rakúskeho sociálneho systému
  • 14 platov, 25 dní platenej dovolenky
  • ubytovanie zabezpečené a hradené zamestnávateľom
  • istota spolupráce s overenými firmami
  • férový prístup zamestnávateľa
  • Prvú cestu do Rakúska Vám prepláca zamestnávateľ

Náplň práce:

Jedná  sa elektroinštalačné práce bytových domov, výrobných hál, domov, nákupných budov a
stredísk , kancelárskych priestorov atď.

Požiadavky:

- Skúsenosť v danom obore
- Komunikatívna znalosť nemeckého jazyka
- Vedieť čítať plány a vykonávať podľa toho danú inštaláciu

Máte záujem ?

Zašlite nám životopis