Tesár do Rakúska - Vorlalberg

Základné informácie

Miesto práce: Feldkirch
Mzda: od 2350,-€ netto
Ubytovanie: je hradené
Jazykové znalosti: na komunikatívnej úrovni
Spolupráca: AT zmluva

Informácie o ponuke:

  • mzda 14,67 EUR brutto / hod. + 26,40 EUR netto / deň príplatok + 15,00 EUR netto / deň príplatok na ubytovanie.
  • ubytovanie si hradi zmestnanec
  • možnosť pracovať nadčasy
  • dlhodobá a stabilná práca s nástupom ihneď
  • pracovná zmluva s rakúskym zamestnávateľom
  • platba daní a sociálnych príspevkov rakúskym zamestnávateľom
  • nárok na dovolenku
  • veľmi dobrá podpora od našeho tímu

Náplň práce:

  • šalovanie základov stavieb, schodov a stropov
  • tesárske práce
  • vhodné aj pre dvojice

Požiadavky:

  • PODMIENKA komunikatívna znalosť nemčiny  (bude telefonicky overená)
  • ukončené odborné vzdelanie – tesár, murár
  • prax v odbore
  • samostatná práca
  • komunikatívny, iniciatívny, schopnosť tímovej spolupráce
  • vlastné auto
Máte záujem ?

Zašlite nám životopis