Ako na to ?

Priebeh spolupráce

 1. 1
  image

  Registrácia

  Vyplňte online registračný formulár na našej webovej stránke, alebo nám zašlite Váš životopis s fotografiou na náš e-mail. Popíšte podrobne všetky Vaše doterajšie skúsenosti s opatrovaním a nezabudnite vybrať vhodnú fotografiu. Prvý dojem u klienta je veľmi dôležitý!

 2. 2
  image

  Konzultácia

  Po prijatí Vašich podkladov Vás budeme kontaktovať. Budeme sa podrobnejšie zaoberať s Vašimi požiadavkami na prácu, ohodnotíme Vaše jazykové znalosti a prekonzultujeme Vaše doterajšie skúsenosti.

 3. 3
  image

  Dokumenty

  Zašlite nám všetky relevantné dokumenty, ako je diplom o vzdelaní, opatrovateľsky kurz, referencie od rodín a iné certifikáty.

 4. 4
  image

  Pracovná ponuka

  Podľa Vašich požiadaviek, jazykových znalostí a skúsenosti s opatrovaním Vám nájdeme tú najvhodnejšiu ponuku alebo si ju vyberiete sami z našich pracovných ponúk.

 5. 5
  image

  Prezentácia profilu

  Vypracujeme Vám bezplatne profesionálny profil, ktorým Vás budeme prezentovať klientom. Ak si Vás klient vyberie, bude Vás telefonicky kontaktovať. Budete mať tak možnosť bližšie spoznať Vašu novú rodinu.

 6. 6
  image

  Zmluva

  Po skompletizovaní všetkých dokumentov vyhotovíme zmluvu a zašleme Vám ju na podpísanie. Po podpísaní zmluvy môžete vycestovať.

 7. 7
  image

  Vycestovanie

  Po dohode s Vami zabezpečíme dopravu prepravnými spoločnosťami a to priamo z adresy Vášho bydliska až na miesto výkonu práce. Samozrejme si môžete zvoliť aj vlastný spôsob dopravy.