Murár do Rakúska - Voralberg

Základné informácie

Miesto práce: Bludenz
Mzda: 2650 € mesačne netto
Ubytovanie: zabezpečené v blízkosti práce
Jazykové znalosti: komunikatívna znalosť NJ
Spolupráca: AT pracovná zmluva

Informácie o ponuke:

Minimálny plat na tomto pracovnom mieste je od 2 650 EUR netto (za 167h mesačne vrátane diét oslobodených od dane). ). Je možný aj vyšší plat, rozhodujúca je pritom Vaša kvalifikácia a  skúsenosti. V závislosti od činnosti Vám prislúchajú rozličné príplatky (montáž, noc, zmena); odpracované nadčasy sa vyplácajú s prirážkami. Ponúkame 14 platov a 25 dní platenej dovolenky.

Poistenie

Ste poistený: úrazové, dôchodkové a nemocenské poistenie (rodina sa môže tiež dopoistiť), mzda sa Vám vypláca aj  v prípade choroby alebo úrazu.

Náplň práce:

* rôzne murárske a šalovacie práce
* pripravovanie murárskej malty, betónu, poterov a omietok
* murovanie nosných, deliacich a výplňových stien, stĺpov, klenieb, komínov
* zateplovanie fasád, zhotovovanie izolácií proti zemnej vlhkosti a hluku
* zhotovovanie a opravovanie vnútorných a vonkajších omietok

Požiadavky:

Vyučený murár alebo dlhoročné pracovné skúsenosti v oblasti stavebníctva

  • Fyzická zdatnosť
  • Tímový duch a flexibilita
  • Dobré znalosti nemeckého jazyka
  • Vlastný automobil výhodou
Máte záujem ?

Zašlite nám životopis