Elektrikár do Nemecka

Základné informácie

Miesto práce: Nemecko
Mzda: od 2840 netto
Ubytovanie: zabezpečené
Jazykové znalosti: aspoň " Baudeutsch"
Spolupráca: nemecká pracovná zmlua

Informácie o ponuke:

Hľadáme elektrikárov pre stabilnú nemeckú  spoločnosť, jedná sa o dlhodobú prácu počas celého roku.

Platové podmienky sú 2840€ netto (suma je vypočítaná za 167h mesačne vrátane diét oslobodených od dane).  V závislosti od činnosti Vám prislúchajú rozličné príplatky (montáž, noc, zmena); odpracované nadčasy sa vyplácajú s prirážkami. Ponúkame 14 platov a 25 dní platenej dovolenky.

Poistenie

Ste poistený: úrazové, dôchodkové a nemocenské poistenie (rodina sa môže tiež dopoistiť), mzda sa Vám vypláca aj  v prípade choroby alebo úrazu.

Benefity pre Vás:

  • Práca na nemeckú pracovnú zmluvu
  • výhody rnemeckého sociálneho systému
  • platená dovolenka
  • ubytovanie zabezpečené
  • istota spolupráce s overenými firmami
  • férový prístup zamestnávateľa

Náplň práce:

Jedná  sa elektroinštalačné práce bytových domov, výrobných hál, domov, nákupných budov apod.

Požiadavky:

  •  Skúsenosť v danom obore
  • Komunikatívna znalosť nemeckého jazyka, aspoň sa vedieť dohovoriť ohľadne práce
  • Vedieť čítať plány a vykonávať podľa toho danú inštaláov
  • vlastné auto výhodou
Máte záujem ?

Zašlite nám životopis